وزیر راه وشهرسازی با انتخاب محسن نریمان چه سیاستی را دنبال می کند

وزیر راه وشهرسازی با انتخاب محسن نریمان چه سیاستی را دنبال می کند

کسی که مخالف مسکن مهر است چگونه به عنوان مدیرشهرهای جدید انتخاب شد؟

نریمان اکنون معاون وزیر و مدیرعامل شهرهای جدید است و قرار است متولی ساخت و اتمام 400 هزار مسکن مهر در کشور باشد. در حالی که در گذشته بارها منتقد مسکن مهر بوده و حال سوال این است که با این انتخاب وزیر، سرنوشت مسکن مهر چه خواهد شد؟

گروه اقتصادی - محسن نریمان در حالی به عنوان مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید  از سوی وزیر راه و شهرسازی به عنوان جایگزین محمد هادی رستمیان انتخاب شده  که  پیش از این یکی از منتقدین جدی مسکن مهر بوده است.
>
به گزارش بولتن نیوز، نریمان اکنون معاون وزیر و مدیرعامل شهرهای جدید  است و قرار است متولی ساخت و اتمام 400 هزار مسکن مهر در کشور باشد. در حالی که در گذشته بارها منتقد مسکن مهر بوده و حال سوال این است که با این انتخاب وزیر، سرنوشت مسکن مهر چه خواهد شد؟
براین اساس این پرسش مطرح است که وزیر راه وشهرسازی، چه سیاستی را برای بخش مسکن کشور و اتمام 400هزار مسکن مهر در پیش خواهدگرفت؟
آیا شهرهای جدید قرار است بدون مسکن مهر ساخته شوند و تکمیل شوند؟ آیا در شرایطی که خود وزیر راه و شهرسازی و مشاوران وی به طرف تقاضای مسکن بیشتر توجه نشان می دهند و در مورد تکمیل مسکن مهر و تامین منابع آن، از کمبود بودجه دولتی و مجلس سخن گفته اند، می توان به تکمیل طرح های نیمه تمام مسکن مهر امیدوار بود؟ آیا بهتر نیست که وزیر راه و شهرسازی به طور شفاف، هدف خود از انتخاب مشاوران و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید را اعلام کند که با کدام هدف، کسانی انتخاب شده اند که اعتقادی به مسکن مهر ندارند و به جای طرف عرضه و تقویت تولید، به طرف عرضه توجه دارند؟!

محسن نریمان پیش از این معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بوده و چند دوره به عنوان نماینده در مجلس شورای اسلامی فعالیت کرده و به عنوان نمایندهٔ حوزهٔ انتخابیهٔ بابل در دورهٔ سوم و چهارم  حضور داشته است.  نریمان دارای تحصیلات لیسانس مهندسی ساختمان است و قبلا استاندار خراسان بوده و مدتی هم به عنوان مدیرعامل سازمان منطقه آب استان خراسان فعالیت کرده است.
نریمان نماینده مردم بابل در مجلس ششم و کاندیدای انتخابات مجلس هشتم که از سوی هیات های نظارت واجرائی تائید صلاحیت شده بود، از سوی شورای نگهبان نیز رد صلاحیت شد. محسن نریمان درانتخابات مجلس هفتم نیز رد صلاحیت شده بود.
نکته دیگر این است که در سابقه سیاسی نریمان،  وی از طرفداران  میرحسین موسوی در انتخابات بود که برای انتخابات مجلس نیز رد صلاحیت شده است. محسن نریمان، نماینده بابل در مجلس شورای اسلامی، در واکنش به اعتراض امام جمعه این شهر به دیدار برخی نمایندگان اصلاح طلب با سران فتنه، میرحسین موسوی را "فرزند حضرت زهرا(س) " نامید و گفت که حجت الاسلام روحانی "خارج از اختیارات خود و خارج از روابط و مقررات رفتار می کند. "

 زمان یافتن خبر: 1392/6/25 3:54 ب ظ محل انتشار: بولتن نیوز

/ 0 نظر / 27 بازدید