راه اندازی شبکه ولایت 2 به زبان عربی همزمان با عید سعید غدیر

راه اندازی شبکه ولایت 2 به زبان عربی همزمان با عید سعید غدیرمشاور عالی شبکه جهانی ولایت گفت: شبکه ولایت دو یا الولایه به زبان عربی با 24 ساعت برنامه عربی در شب عید غدیر راه اندازی می شود به طوری که علاقه مندان می توانند از طریق ماهواره نایل ست از برنامه های این شبکه استفاده کنند.
    حجت الاسلام والمسلمین محمد کیانی دیروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به برنامه های شبکه جهانی ولایت اظهار کرد: برنامه های این شبکه از طریق ماهواره نایل ست برای چهار قاره پخش می شود و علاوه بر مسلمانان، برخی مسیحیان نیز در زمینه پاسخگویی به شبهات، مخاطب این شبکه هستند.
    وی خاطرنشان کرد: پاسخگویی به شبهات روز و مطرح شده از سوی وهابیت مهم ترین هدف برنامه های شبکه جهانی ولایت است.
    مشاور عالی شبکه جهانی ولایت عنوان داشت: شبکه جهانی ولایت تبیین حقایق ناب دین اسلام و معارف قرآن را پیگیری می کند و پیوند عمیقی بین شیعیان و اهل سنت به وجود می آورد.
    وی با اشاره به برنامه های ویژه عید غدیر شبکه جهانی ولایت گفت: همه برنامه های این شبکه در این ایام سمت و سوی پاسخ به سوالات و شبهات مطرح شده در زمینه واقعه غدیر دارد و برنامه های مهدوی و اعتقادی به این سمت و سو گرایش پیدا کرده است.
    کیانی ادامه داد: برنامه های معمول مانند تریبون آزاد گامی به سوی ظهور شبکه جهانی ولایت با رویکرد غدیر و ولایت در این ایام از این شبکه پخش می شود.
    وی به برنامه آفتاب غدیر اشاره کرد و افزود: این برنامه در ایام دهه ولایت به صورت زنده از این شبکه پخش می شود و به تبیین مسائل غدیر از دیدگاه شیعه و اهل سنت و پاسخ به شبهات شبکه های وهابی می پردازد.
    
 روزنامه کیهان، شماره 20623 به تاریخ 1/8/92، صفحه 9 

/ 0 نظر / 15 بازدید