طنز/ من با مرگ بر آمریکا موافق نبودم همچنان که...

طنز/ من با مرگ بر آمریکا موافق نبودم همچنان که...

طنز- م.ر.سیخونکچی: با شعار مرگ بر آمریکا موافق نبوده ایشان. یعنی می‌گوید کلاً با حرفهای تند موافق نبوده است. حرفی نیست، بالاخره آدمیزاد مختار است که با یکسری چیزها موافق باشد و با یکسری چیزها هم مخالف. از ما که کاری بر نمی‌آید. فقط می‌توانیم دعا کنیم انشاالله هر کس با هر چیزی که موافق بوده است محشور شود! آمین.

اما امیدواریم هر کس که الان دارد خاطرات سی چهل سال پیشش را می‌نویسد سی چهل سال دیگر، خاطرات این روزهایشان را هم بنویسد، و احتمالا از سایر چیزهایی هم که موافقش نبوده بگوید. مثلاً:

*من با شلوغ کاری موافق نبودم. به دخمل هم گفتم. موافق نبودم برود وسط معرکه. اما گفت گرسنه‌ام، دلم قار و قور می‌کند. در یخچال هم چیزی نداشتیم. گفتم پس لااقل زنگ بزن ساندویچت را بیاورند دم در! قبول نکرد، گفت من دودی و تنوری دوست دارم، باید خودم آنجا باشم بگویم حرارتش چقدر باشد، می‌ترسم درست نپزد!

*من با ریختن در خیابان موافق نبودم. اما عیال است دیگر! وقتی که گفت دیگر نمی‌شد کاریش کرد. خدا لعنت کند آنها را که روی پله از عیال آدم سوال می‎پرسند...

*من با پولشویی موافق نبودم. به او هم گفتم. گفتم پول به اندازه کافی هست، اگر کثیف شد بریز دور، تمیزش را بردار! گفت مگر نشنیدی النزافت من العیمان! گفتم برو همان پولت را بشور نمی‌خواهد برای من حدیث بخوانی!

*من با جنگ موافق نبودم. باعث شد از بچه‌هایم دور بیفتم. شاید اگر جنگ نبود همینجا درس می‌خواندند! 

منبع:http://www.rajanews.com/detail.asp?id=169722

/ 1 نظر / 16 بازدید
بانک شخصی پاسارگاد

بانک شخصی پاسارگاد اولین بانکداری مجازی شخصی در زمینه ی سودآوری و سرمایه گذاری و قرعه کشی های دوره ای و تضمین شده . دارای مجوز رسمی فعالیت از وزارت ارشاد و دبیرخانه کارگروه اینترنت ایران بانک مجازی و شخصی پاسارگاد ، تحولی نو را در زمینه ی فعالیت های سودآوری رقم زد ! شما با افتتاح حساب در این بانک ، امکانات زیر را خواهید داشت : - درآمد و سود ماهانه از مبالغ واریز شده - قرعه کشی ماهانه و صدها هزار تومان جوایز نقدی - کارت خرید هدیه تا سقف 50.000 تومان - بلیط سفر به مشهد مقدس - اعطای جایزه به نفرات اول تا دهم هر دوره از قرعه کشی - دریافت 10 تا 13 درصد سود از مبالغ بیش از 100.0000 تومان - صدور گواهینامه حساب برای هر فرد عضو شده - امکان عضوگیری و افزایش نرخ سود و چند برابر شدن فرصت قرعه کشی - امکان بازگشت وجه واریز شده - واریز مبالغ برنده شده در قرعه کشی یا سود طی 24 ساعت کاری - پشتیبانی آنلاین - دریافت مبلغ پرداختی ، در پایان انقضاء حساب - امکان تمدید حساب به دوره های متوالی - ارسال جوایز و هدایای ماهانه به کاربران خوش حساب ! بانک پاسارگاد آماده ی سرمایه گذاری شما عزیزان است ! آدرس اینترنتی بانک : http://bp